Zajíčci a Berušky

autor: | 17. září 2020

Beruščí a Zaječí kamarádi v lesíku u Termita aneb Hledáme si nové kamarádyIMG-20200915-WA0008
Na začátku tohoto týdne jsme domluvili velkou dobrodružnou cestu s našimi kamarády Zajíčky. V úterý 15. září 2020 jsme sbalili vše do batůžku a vydali se na cestu k Termitovi. Námětem tohoto týdne byla naše rodina, o které jsme si povídali ve třídě. Rozhodli jsme se postavit domečky i kamarádům broučkům. V lese jsme nasbírali přírodniny, které jsou na stavbu vhodné a velká stavební akce mohla začít. Zajíčci s Beruškami spojili své síly a postavili krásné domečky. Za odměnu se na děti snesly nádherné barevné bubliny.
Krásných slunečných dnů začíná ubývat, a tak trávíme každou možnou chvilku venku. Ve středu 16. září 2020 jsme se rozhodli vytvořit „Street art“ – vyzdobit si naší ulici před školkou barevnými malbami křídou. Pokud byste chtěli tuto prchavou výstavu vidět, přijďte dříve, než ji smyje prví podzimní déšť.

Verča, Anička, Petra, Iva, Lenka, Hela