Návrat z daleké zámořské výpravy

autor: | 27. června 2021

Zase doma.IMG_20210627_061707

V neděli 27. června 2021 v brzkých ranních hodinách zastavil před naší školkou autobus s panem řidičem Vladimírem Morávkem a všemi účastníky napínavého zájezdu. Letošní střídavou péči u moře v italské Pinedě držel pevně v rukou slavný  mořeplavec Kryštof Kolumbus. Prožili jsme spoustu dobrodružství, zábavy a hlavně legrace. Děkujeme všem za společně strávené chvíle a odměnu od rodičů i prarodičů, která nás zahřála u srdce stejně tak, jako oranžová ohnivá voda s pomerančem. Tou jsme připili na zdraví úplně všech lidí na celém světě, který jsme společně obepluli. Letos jsme nad Covidem vyhráli, věříme, že to tak zůstane. Za rok Ahoooooooooooooj.

Iva, Petra, Petr a Míla

Děkujeme CK Pinedě za její služby. Děkujeme ČSAD Liberec a hlavně panu řidiči Vladimíru Morávkovi za bezpečnou a velmi příjemnou jízdu tam i zpět. Děkujeme letošním sponzorům firmě Atmos za kšiltovky a firmě Mann-Hummel za sluneční brýle. Děkujeme všem účastníkům zájezdu, kteří nám každý den pomáhali se vším, co bylo třeba a ještě se u toho bavili stejně dobře jako my.