ZOO v družině

autor: | 3. března 2021

Máme rádi zvířataIMG-20210302-WA0014

V družině jsme si s dětmi udělali projektový den na téma: Zoologická zahrada se zvířátky. Nejdříve jsme si povídali o tom, jaká zvířátka žijí v zoologické zahradě. A také jsme se bavili s dětmi o zážitcích, které mají ze ZOO, kde byli společně s rodiči nebo prarodiči na výletě. Děti dostaly za úkol namalovat zvířátka, která žijí v zoologické zahradě. Poté jsme vyrazili na procházku k nedalekému soukromému ,,ranči“, který se nachází blízko Poslova Mlýna, kde jsme se dozvěděli spoustu informací o zvířatech zde žijících. Nejvíce oblíbeným se stal samozřejmě oslík jménem ,,Heky“, kterému jsme donesli nakrájená jablka. Také kohout (liliputka) jménem ,,Pláca“ se nám všem velmi líbil. Celý den jsme zakončili tanečkem, který děti tancovaly podle paní vychovatelky. Společně jsme se shodli na tom, že se nemůžeme dočkat, až budeme moci zase navštívit nějakou zoologickou zahradu!

Andrea, Petr, Hela