Včeličky se nebojí

autor: | 1. listopadu 2021

Halloweenské řádění u Včeliček.Halloween_Vcelicky_140
V pondělí 25. října 2021 se ve třídě Včeliček sešla samá strašidla. S krásnými maskami, které nám vyrobily naše maminky jsme hned ráno vyrazili na náš tradiční „Raníček“, tentokrát k Zajíčkům. A představte si, že jsme nebyli jediní, ke komu v ten den do třídy místo dětí dorazili kouzelníci, kouzelnice, duchové, pavouci, netopýři, bílé paní a dýně. Beruščí třída byla těchto strašidel také plná. Po společném zazpívání hymny jsme si řekli, co kterou třídu čeká v tomto týdnu. Než jsme se úplně rozprchli, slíbili jsme ostatním, že je během dne v jejich třídách navštívíme. A jak jsme řekli, tak jsme také udělali. U Motýlků nás paní učitelka Markétka pozvala do hry „na slepovaná strašidla.“ S Beruškami, Zajíčky a Koťátky jsme si udělali společnou fotku na památku. A po návratu do třídy na nás čekalo pohoštění připravené od našich maminek, za což jim moc děkujeme. Po řádném posilnění čekaly na naše strašidla náročné úkoly. Let na koštěti, krmení ducha bonbony, překonávání překážek. Nakonec nebyly zas tak těžké a nám zbyly síly na závěrečnou diskotéku. Už teď se těšíme na další společnou akci u Včeliček.

Petra, Monika, Lenka