V moři je místa dost…

autor: | 7. června 2021

Zábavný týden u Berušek.IMG-20210602-WA0010

Minulý týden (31. 5. – 4. 6. 2021) jsme se ponořili do hlubin moře – Down in the deep blue sea, jak se také jmenovala jedna z anglických písniček, která nás seznámila s mořskými živočichy. Vyrobili jsme si medúzy (jellyfish) a hvězdice (starfish) a vyzdobili si šatnu. Dokonce i úterní vyjížďka na parníku se nám hodila k tématu. Na sladké osvěžení nás pozvala Nelinky maminka a její babička nám upekla Cupcakes. Dozvěděli jsme se, jak je pro nás moře důležité, i když je od nás daleko, co vše se dá dělat u moře a jaká povolání jsou s sním spojena. Týden jsme pak zakončili výpravou za pirátským pokladem. Dopoledne plné her jsme zakončili na Šibeničním vrchu nalezením sladkého pokladu.

Iva, Petra, Lenka