Strašidelný podvečer u skautů

autor: | 8. listopadu 2021

Pějme strašidelnou „halloweenskou“ píseň dokola.Halloween_u_skautu_6
Na páteční (5. 11. 2021) podvečer Motýlci, jejich sourozenci a rodiče jistě dlouho nezapomenou. Nesl se v duchu duchů, strašidel a čínsko-indiánských indicií. Přesně v 17.00 přivítaly paní učitelky Martina a Markéta své motýlky a jejich doprovod. Všichni přišli v báječné náladě a plni očekávání, co se bude v údolíčku pod skautskou klubovnou dít. A děly se věci… Svítícími kroužky se děti zařadily do duchařské rodiny a společným zpěvem zahájily tajuplný večer. Hra na slepená strašidla a soutěžní zápolení s čarodějným kloboukem všechny pořádně rozparádilo. Není divu, že malí i velcí účastníci strašidelného večera dostali pořádný hlad, který zahnali výbornými buřtíky od hodných strašidelných paní učitelek. S plnými bříšky se pak úplně všichni (po jednotlivých rodinných skupinkách) vydali na tajuplnou pouť a díky pomocným indiciím, dorazili šťastně do cíle, kde na ně čekala odměna.

Veliké poděkování si zaslouží motýlí paní učitelky Martina a Markéta, které celou celou akci vymyslely, všechno připravily, skvěle zorganizovaly a na 1* zrealizovaly.  Děkujeme panu Ehrenbergerovi, který připravil vše ostatní a též jeho pomocníkům (tajemnému Číňanovi a hodnému Indiánovi). Pomocnou ruku k akci přiložila také naše provozní kolegyně Iva. Duchové nám poslali teplé podzimní počasí, což přispělo k neuvěřitelně příjemnému společnému školko-rodinnému setkání. Tak zase někdy…

I. Moudrá