Stále je, co vylepšovat…

autor: | 13. října 2021

…a my to děláme.Lavicky_25
V posledních dnech jste jistě zaregistrovali usazování nových kruhových laviček před oběma pavilony naší školky. Lavičky a květinové zkrášlení prostranství před budovou jsou poslední tečkou za rozsáhlou dlouhotrvající rekonstrukcí, která započala 1. 6. 2020 a končí v těchto dnech. Cibuloviny budou vysazeny v nejbližších dnech. 

Trochu jsme ještě vylepšili vzhled naší zahrady. „Naši hoši z rychlé roty“ nám pomohli s usazením dlaždic kolem záhonů s kamínky, za což jim velmi děkujeme. Naše zahrada je od léta vylepšená o věž se skluzavkou, mašinku, nový domeček, překlápěcí houpačky a pružinová houpadla. Všechny jmenované herní prvky byly na zahradu dodány též v rámci poslední rekonstrukce. 

Na jaře plánujeme na zahradě obnovit „vozový park.“ Je třeba vyřadit několik dřevěných autíček, které vlivem počasí přestávají být vhodné ke hře. Toto vylepšení budeme realizovat v jarních měsících.

I. Moudrá