První „Raníček“

autor: | 4. října 2021

Náš první letošní Raníček.Ranicek_zari_2021_3
Hurá, dočkali jsme se. Konečně se můžeme potkávat a radovat se společně. Noví kamarádi si už ve školce zvykli a my si začínáme užívat společných Raníčků – každé pondělí v 8.00 hod. v jiné třídě. Letošní školní rok jsme zahájili u Včeliček v jejich novém úlu. Příští pondělí se těšíme do teplého kočičího pelíšku. Další pondělí se proletíme s Motýlky v jejich motýlí třídě. Potom se uvelebíme v zaječím doupátku a k Beruškám se už také moc těšíme. A kdyby někdo nevěděl, co jsou to naše „pondělní Raníčky,“ vše pochopí z fotek a videa. Pokaždé si společně zazpíváme naší „školkovou hymnu“ a paní učitelky všem prozradí, nač se mohou těšit děti v jednotlivých třídách v průběhu celého týdne. Je nám spolu báááááječně.

I.Moudrá