Předškolácký desetiboj

autor: | 11. listopadu 2021

Přivezli jsme medaile.Desetiboj_2021_8
Ve středu 10. listopadu 2021 v podvečer se motýlí kluci a holky vypravili do České Lípy na závody v desetiboji. Přestože už druhý školní rok nemůžeme chodit do tělocvičny na náměstí, protože se rekonstruuje, nemohli se naši malí závodníci na sportovní disciplíny nijak připravit, obsadili naši mladí muži luxusní 1. (Olík, Honzík, Filípek) a 2. místo (Jonášek, Kubík a Kubík) a motýlí slečny (Hermínka, Miuška, Nátálka) krásné 3. místo. Patří jim veliká gratulace. Paní učitelky Martina a Markéta si zaslouží poděkování za zorganizování akce a pomoc při soutěžích, se kterými nám pomáhala i naše asistentka Eva. Doufáme, že příští rok bude více družstev, jak tomu bylo v letech minulých – normálních (necovidových).

I. Moudrá