Na zámku to žije

autor: | 30. září 2020

Zámecká družinaIMG_8167

Děti v naší školní družině se snaží do poslední chvíle využívat příznivé teploty a počasí k tomu, aby mohly trávit spoustu času venku v zámeckém parku. Venku hrají různé hry např. velmi oblíbenou ocáskovanou, kterou by nejraději hrály každý den. Samozřejmě závodí i v týmech, kde společně soutěží o různé ceny, které si následně odnesou domů. Aby si děti procvičily i vědomosti získané ze školy hrají i hry s čísly, kde jako vedoucí týmu jsou druháci, kteří následně rozdělí role v týmech podle taktiky. Také se děti začaly učit i jiné sportovní aktivity jako je např. PETANQUEE, který hrají moc rády. A jelikož se počasí někdy i trochu pokazí, je také nezbytně nutné, začít objevovat kouzlo ŠD uvnitř a k tomu zajímavosti dětského oddělení zámecké knihovny. Od října začínají děti chodit do tělocvičny.  Tam je čekají zase jiné zážitky.

Andrea, Petr, Hela