Kočičí září

autor: | 12. října 2020

Když prší, nevadíP1080796
Pokud je nevlídné počasí a děti nemohou ven, přesto si Koťátka takový den umí užít. Děti se proměnily v kuchaře a tvořily z ovoce i z ovesných vloček, medu a mléka zdravou svačinku. K dokonalému stolování jim pomohly krásné darované dýně od rodičů. Některé děti měly tolik odvahy a vyzkoušely si svá kuchařská umění doma. Paní učitelky měly velkou radost a děti velmi pochválily. V tomto školním roce s dětmi ve školce bydlí rodina prasátek, které děti dobře znají z televize. Po celý rok budou s dětmi prasátko Peppina a prasátko Tomík společně s maminkou a tatínkem zažívat různá dobrodružství. A aby bylo dětem ve školce prima, mohou děti na velkém plátně sledovat příběhy oblíbených postaviček, které byly zapracovány do třídního vzdělávacího programu Koťátek pod názvem „Rok je prima.“

Jana Čermáková a Veronika Rákosníková