Jaro u Včeliček

autor: | 30. března 2022

Jarní nálada u VčeličekJaro_Vcelicky_182
Konečně nám začíná jaro, sluníčko ukazuje svoje teplé paprsky, ptáčci se začínají ozývat, kytičky růst a u Včeliček je výborná nálada 😊. V posledních dnech si povídáme o jaru. Jak rostou kytičky, co potřebují k životu, aby rostly, ale také o životě na louce a o zvířátkách a jejich mláďátkách. Na procházkách zkoumáme, jak se příroda probouzí ze zimního spánku, hrajeme si na hřišti, na zahradě školky a celkově si toto období velmi užíváme. Také jsme ve třídě přivítali dvě nové kamarádky, Laurinku a Katarinku, a tak je pořád, co dělat 😊. Nezahálíme ani s angličtinou, procvičili jsme si, jak se řekne „Máš hlad?“, a také zopakovali některé ovoce. Už teď jsme ale zvědaví, co nám přinesou další dny ve školce a také se moc těšíme na Velikonoce 😊 Ale o tom zase příště ….

Monika Petra a Lenka