Hurá do školky

autor: | 3. prosince 2020

Ahoj děti,

v pondělí 7. prosince 2020 vás čekáme ve školce. Třídy jsou uklizené, nachystané, vánočně nazdobené a proticovidově vydezinfikované :-)). Vyvětraly jsme všechny bacily, vymetly všechny viry, vyluxovaly a vyhodily do popelnice všechny koronaviry :-)). Čekají vás zdravé „pozitivní“ paní učitelky a asistentky, veselé paní kuchařky, hravé paní uklízečky a optimistická paní hospodářka. I já jsem velmi dobře naladěná a natěšená na poslední tři letošní týdny ve vaší milé společnosti :-)).

Milí rodiče,

prosíme vás o důležitou informaci. V pondělí 7. 12. 2020 budeme počítat se všemi dětmi. Pokud víte, že vaše dítě v pondělí 7. 12. nebo jiný den nepřijde do školky, dejte nám vědět do pátku 4. 12. 2020 do 10.00 hod. (mejlem, telefonicky), abychom mohly včas vaše dítě odhlásit z obědů. Abyste zbytečně neplatili oběd, který vaše dítě nesní. Děkujeme za spolupráci. 

Přejeme velkým i malým krásné adventní období.

Mgr. Ivana Moudrá, řed. MŠ