Družina vstoupila do roku 2022

autor: | 17. ledna 2022

Družina v novém roce.Druzina_2022_7
Družinová sluníčka v novém roce pokračují ve stejném duchu, jako v tom předchozím. Každý den chodí s vychovateli ven do okolí své družiny. Nejraději chodí na dětská hřiště, která střídají s přírodou, která je blízko školky. V rámci procházky většinou soutěží v nějaké sportovní disciplíně a vítězové dostávají drobnou odměnu. Pokud není počasí úplně příznivé, jdou děti alespoň na procházku, aby se prošly, když sedí celé dopoledne ve školních lavicích. Každý pohyb se počítá! Jelikož děti chodí ven opravdu téměř za každého počasí, chtěli bychom tímto poprosit rodiče, aby měly děti převlečení na ven (šusťákové kalhoty, oteplováky…) a hlavně čepici a rukavice. Vychovatelé společně s dětmi doufají, že se ještě dočkají zimní nadílky v podobě sněhu a budou moct praktikovat zimní aktivity např. bobování, stavění sněhuláků apod.

Andrea, Petr a Hela