Cyklovýlet do Obory a zpět

autor: | 26. května 2021

Jedu, jedu na kole, přes hory i přes pole. Jedu, jedu s kamarády do Obory na lumpárny.IMG_20210526_105246
Ve středu 26. května 2021 si všichni šikovní a zdatní sportovci přivezli do školky svá kola. Předškoláci si na školní zahradě vyzkoušeli jízdu zručnosti, brzdy a správně sesedat. Malé děti osedlaly svá odstrkovadla a zůstaly jezdit ve školce. Cesta přes Doksy a les se napojila na cyklostezku a dojeli jsme do cílové stanice v Oboře, kde nás čekalo občerstvení, hry s kamarády a oslava svátku našich kamarádů Filípků. Chvilku nás doprovázel déštík, ale jinak nám svítilo sluníčko a nám se ani nechtělo vracet. Ve školce dostali všichni sportovci medaili a velikou pochvalu za zvládnutou cestu. Sportu zdar a někdy příště zase na kole….ahoj.

Markéta Koudková