Berušky na výletě

autor: | 5. května 2021

Beruščí výlet vlakem do Starých SplavůIMG-20210430-WA0071

Duben je měsíc bezpečnosti. Proto si povídáme o tom, jak se máme chovat, abychom se nezranili při jízdě na kole, ale i v dopravních prostředcích.
V pátek 30. dubna 2021 se rozhodla třída Berušek vyrazit na výlet. Všichni předškoláci se sešli ráno ve školce, kde se nasvačili a vyrazili na vlakové nádraží v Doksech. Všech 13 předškoláků, 4 paní učitelky a psí kamarád Buddy odjeli vlakem směr Staré Splavy. Počasí nám přálo a po malém občerstvení jsme se pěšky přesunuli na dokskou pláž. Cestou jsme nejen pozorovali okolní přírodu, ale i značky, které jsme se spolu naučili. Na pláži jsme společně oslavili přípitkem a dobrotami narozeniny našich dvou kamarádek. Pohybovými hrami s Buddym a hrou na plážovém hřišti dopoledne rychle uteklo a nám nezbylo nic jiného, než se vydat na zpáteční cestu do školky, kde na nás čekala paní kuchařka s obědem. Výlet se nám vydařil a těšíme se na další společnou akci.

Petra, Iva, Lenka a Hela