Ahoj školáci i ostatní děti z naší školky

autor: | 9. března 2021

Jarní úkol – spíš prosba :-))

Milé děti,

jestli vám zbyde ještě čas, po vypracování úkolů od vašich paní učitelek, po procházkách a aktivitách s rodiči, namalujte prosím jarní obrázek, který by vyzdobil plot naší školky. Můžete použít jakékoliv barvičky, zvolit libovolnou techniku, obrázek může být velký A4 i A3, což se nám vejde do laminovačky. Obrázky můžete odevzdat v pátek 12. 3. 2021 mezi 8.00 – 9.00 hod. u Berušek. Tam si je od vás převezmou paní učitelky, které je hned zalaminují a vyzdobí jimi náš školkový plot, aby už nebyl zimní ale krásně jarní. Kdo nestihnete první termín odevzdání, můžete malovat a vytvářet dál. Druhý termín odevzdání je v pátek 19. 3. 2021 (8.00 – 9.00 hod.) opět u Berušek. Moc vám všem děkujeme a na obrázky se móóóóóc těšíme :-)). 

Iva Moudrá