Zahradní slavnost

autor: | 1. června 2020

Loučení se školákyDSC02525

Doba koronavirová nás hodně vzala, ale též něco nového nabídla. Třeba školkovou grilovačku. V pátek 29. května 2020 jsme se s našimi školáky rozloučili na školní zahradě, protože to letos v kině není možné. V 16 hod. jsme se sešli společně s rodiči a sourozenci našich odcházejících dětí, abychom jim společně popřáli šťastnou cestu do školy. Přišla se rozloučit i naše paní starostka a přinesla dětem moc hezkou knížku, kterou si jistě rádi přečtou, až se naučí všechna písmenka. Zahradou létaly rychlé špunty a bublinky tekly proudem. Skvělou a radostnou náladu podpořil taťka Špoula, který se chopil grilovacích kleští a ugriloval všem vynikající klobásky. Všem nám moc chutnaly mafinky od paní kuchařky Jitky a také koláčky od maminky Martínka Kopeckého. Odpoledne patřilo především našim budoucím prvňáčkům, ale společně strávený čas jsme si užili všichni. Že by nová tradice naší školky???

I. Moudrá