V divadle

autor: | 11. dubna 2019

Žluté – modrá – zelenéP1010166

Ve středu 10. dubna 2019 odjelo autobusem 40 dětí a paní učitelky z naší školky na výlet do Naivního divadla v Liberci na představení s názvem „ ŽLUTÉ – MODRÁ – ZELENÉ.“ Už samotný název pohádky byl tajemný. Tajemno a čarodějno nás provázelo celým představením. Na začátku světa bylo prázdno a bezbarvo a pak se začaly dít čarodějné věci. Smutné slunce se jako zázrakem mění na slunce barevné a veselé. Zrozením barev, nových hvězd a života vůbec přijde na to, že pro život je důležitá i důvěra, láska a soucit, bez kterých by svět nebyl takový, jaký je. Náš výlet pokračoval v lunaparku Babylon, na což se děti vždy velmi těší. Čekala na nás  zábava na atrakcích známých v podobě houpaček, prolézaček, autíček, řetízkového kolotoče a vláčku, ale i zcela nová centrifuga a vyhlídková věž. Celé dopoledne velmi rychle uteklo a nám nezbývalo nic jiného, než se vrátit do školky, protože odpoledne na naše předškoláky čekal zápis do školy.

Petra Synková