Rekonstrukce MŠ

autor: | 26. srpna 2020

Rekonstrukce pokračujeDSC03345

Stavební firma Versana, která provádí v naší školce rozsáhlou rekonstrukci, pokračuje dle naplánovaného harmonogramu. Zabezpečila budovu školky tak, abychom mohli bez problémů vstupovat do obou pavilonů a využívat zahradu a při tom mohly dál probíhat stavební práce, které budou trvat po celý nadcházející školní rok. Na konci září bude omezen provoz na parkovišti před budovou MŠ z důvodu umístění jeřábu a velkého kontejneru. Toto omezení, kdy se nebude moci parkovat před MŠ, bude trvat přibližně jeden měsíc. Všechny informace ohledně různých omezení kvůli rekonstrukce budu vždy včas avizovány na našem webu, v šatnách MŠ a osobně se vždy vše dozvíte od personálu školky.  Děkujeme za pochopení, věříme, že vše společně zvládneme a příští rok se budeme společně radovat z nástavby, nové kuchyně a vylepšené zahrady. Těšíme se na vás 1. září 2020 a všechny ostatní dny.

Personál MŠ Pražská