Afrika

autor: | 5. června 2019

Čáry, máry, ententýky poletíme do Afriky…DSC01151
Po celý květen se Berušky týden co týden vypravovaly za dobrodružstvím a poznáním až do daleké horké Afriky. Dozvěděli jsme se spoustu nového o životě v Africe a na poušti, o africké kultuře a o zvycích, také o tom, že ne všechny děti na světě se mají dobře a mohou chodit do školky jako my. Vyzkoušeli jsme si malovat jako afričtí domorodci, sami jsme si namalovali křídou zvířátka, o jejichž životě jsme si povídali, připravili si africký ovocný koktejl a za rytmů afrického tance si konečně přivolali vytoužené sluníčko a léto. Naše africké putování jsme zakončili dobrodružnou výpravou za opravdovými koráby pouště – velbloudy, opicemi, zebrami, lvy a dalšími divokými zvířaty do dokského zooparku.

Anička a Martina