Zrušení plánovaných akcí

autor: | 29. listopadu 2021

Informace pro rodiče.
Milí rodiče, z obavy před zhoršující se situací ohledně onemocnění Covid – 19 jsme se rozhodly, zrušit následující akce v naší školce:

* vánoční besídky ve všech třídách,
* prosincovou návštěvu kina v Doksech (22. 12. 2021).

V pátek 3. 12. 2021 se těšíme na „andělsko-mikulášsko-čertovskou“ návštěvu v jednotlivých třídách (personálně zajistíme našimi zaměstnankyněmi) .
V pondělí 6. 12. 2021 se zvládneme předvánočně vyfotit. My i pan fotograf dodržíme všechna hygienická doporučení a nařízení. Pokud se situace změní, budete okamžitě informováni.

Děkujeme rodičům za součinnost ohledně Covidu – 19. Děkujeme hlavně za zodpovědné chování a dodržování doporučených nařízení. Vaše informace nám pomohou situaci dobře zvládnout.

I my se snažíme mít situaci maximálně pod kontrolou. Každé pondělí probíhá ve školce testování všech zaměstnanců naší školky i družiny.

Přejeme kouzelný, klidný a ničím nerušený adventní čas s pozitivním očekáváním vánočních svátků.

Kolektiv MŠ