Zlatá rybička 2017

autor: | 24. května 2017

Školková plavecká soutěžP1240318

V úterý 23. května 2017 naše Berušky, Motýlci, Koťátka a Zajíčci udělali mokrou tečku za letošní druhou lekcí projektu „Od šplouchání k plavání.“ Všechny děti báječně zvládají pohyb ve vodě i pod ní. 4 děti z každé třídy soutěžily v netradičních vodních disciplínách a šlo jim to lépe než samotnému Neptunovi. Doplavaly si pro diplom, rybí medaili, cenu i sladkou upečenou rybu. Koťátka si odnesla putovní zlatou rybku, kterou budou opatrovat celý příští školní rok, aby mohla své prvenství obhájit nebo předat zlatou rybku jinému družstvu. Poděkování patří všem kolegyním, které se podílely na organizaci letošního podzimního i jarního plavání, všem, které připravovaly ceny a samotnou úterní soutěž a také majiteli hotelu Bezděz za to, že můžeme jezdit s děti do bazénu.

I. Moudrá