Zlatá rybička – Staré Splavy – 2015

autor: | 27. května 2015

Plavecké závody – ZLATÁ RYBIČKAP1200056.JPG
Zazvonil zvonec a plavání je pro letošek konec. Náš plavecký kurz Od šplouchání k plavání jsme zakončili opravdovými plaveckými závody. Všechny 4 třídy vybraly 4 nejrychlejší závodníky a poměřili jsme si svoje síly a plavecké dovednosti v bazénu ve Starých Splavech. A závody to nebyly jednoduché. Po námořnické rozcvičce jsme závodili v plavecké štafetě, potápění a nejvíc legrace jsme si užili při závodě vodních mašinek, kdy lokomotivu dělaly paní učitelky. Za všechny úkoly jsme získávali malé rybičky, které jsme nakonec spočítali. Letos jich nejvíc nasbírali závodníci ze třídy Zajíčků, ale na všechny děti čekala oslava se šampaňským a upečenými sladkými rybičkami, medailemi ve tvaru rybiček a malými odměnami pro všechny závodníky na památku prvních plaveckých závodů.

Martina Foglová