Září u Včeliček

autor: | 28. září 2023

Začátek září u Včeliček nám přineslo spoustu očekávání, radosti, smíchu, nových kamarádů, opravdové zážitky z prázdnin a krásné sluníčkové dny. 

Přivítali jsme hodně nových kamarádů, kteří k nám přišli ze třídy Berušek a jsme moc rádi, že si mezi námi rychle zvykli. U Včeliček nás totiž v tomto školním roce čeká spoustu dobrodružství, plánů, výletů a společného času, který využijeme na plno. Děti se také seznámily s novým třídním maskotem Včelkou Elkou a jejím kamarádem sloníkem Elíkem. Elka nás ve školce provází po celý den při všech činnostech a děti ji mají moc rády. A sloník Elík? Ten na tom bude nejlépe. Každý pátek totiž vylosujeme jednoho kamaráda, který si vezme Elíka k sobě domů a zažije s ním o víkendu spousty dobrodružství, které rodiče zapíšou do našeho putovního deníku 😊. Elík bude nadšený za každý nový zážitek, ať už to bude výlet do hor, do zoo, procházka v parku nebo prostě domácí pohoda 😊. A paní učitelky? Ty se moc těší na všechny NAŠE společné chvíle v nadcházejícím podzimním čase. 

                                                                                                                                                Za Včeličky Monika, Petra a Iveta.