Zapomněli na mě…

autor: | 28. listopadu 2016

Výlet do LiberceP1170863
V pátek 25. listopadu 2016 starší děti ze všech tříd naší školky vyrazily na výlet do Liberce. Nejprve nás čekala návštěva Naivního divadla s novou pohádkou, která měla zvláštní název „Zapomněli na mě“. Pohádka byla vtipná, zábavná i poučná, plná písniček, světelných i zvukových efektů a zajímavých kulis, zkrátka taková, jaká má pohádka pro děti v divadle být. Proto jsme všechny herce ocenili pořádným potleskem. Po skončení divadla nás autobus převezl k obrovskému nadšení dětí k Babylonu, kam se všichni moc těšili do Lunaparku. 3-hodinové hraní na houpačkách, kolotočích, autíčkách, průlezkách a motokárách uteklo dětem jako voda a už při odchodu se ptaly, jestli přijedeme zase příště. Jejich unavené, ale rozesmáté tvářičky byly nejlepším důkazem, že se nám tento osvědčený výlet vydařil.

Martina Foglová