Zápis do školky

autor: | 27. března 2022

Milá maminko, milý tatínku,
máte doma mrňouska, který pomalu odrůstá plenkám, nočníku, dudlíku a kočárku? Přijďte se v týdnu od 2. do 6. května 2022 podívat do naší školky na sídlišti. Každý den od 8.00 do 12.00 hod. můžete se svým dítětem nahlédnout do všech pěti tříd, nakouknout pod pokličky našim kuchařkám, seznámit se a pohovořit s našimi učitelkami i asistentkami, omrknout a vyzkoušet vše, co nabízí naše školková zahrada. Můžete se dle libosti zapojit do aktivit, které budou ve třídách zrovna probíhat.
Vše o našich aktivitách samozřejmě naleznete na našich webovkách www.mspraszakdoksy.cz. K dispozici vám jsou samozřejmě i telefonní čísla 487 872 504, 731 449 176. Pokud vás a hlavně vašeho potomka zaujme dění v naší školce, můžete ho zapsat a v září může nastoupit do jedné z našich pěti tříd.
Vřele vám doporučujeme, domluvit si předem přesný čas vaši návštěvy u nás, abyste nemuseli na zápis dlouho čekat.
Těšíme se na vaši návštěvu, rádi se s vámi seznámíme, popovídáme si a zodpovíme všechny vaše dotazy, s radostí vám předáme informace o tom, co vás i vaše dítě v mateřské škole Pražská čeká.
Na smluvený termín zápisu vezměte s sebou váš občanský průkaz a spolu s dítětem, na které se už moc těšíme, i jeho rodný list.
Všechny další, pro vás důležité informace, vám rádi zodpovíme na mejlu moudra@msprazskadoksy.cz.
Na nové děti a jejich rodiče se těší kolektiv mateřské školy Pražská.

Mgr. Ivana Moudrá, ředitelka MŠ