Zaječí adopce

autor: | 26. června 2019

Klokan – zvířátko, které jsme letos adoptovali v ZOO DěčínDSC02701
V úterý 25. června 2019 odjely děti od Zajíčků vlakem do děčínské ZOO, kde každoročně adoptujeme nějaké zvířátko. Mezi nominovanými na letošní adopci byl Takin, Korunáč, Medvěd kamčatský a u dětí velmi oblíbený Klokan, který nakonec i zvítězil. Cesta vlakem nám utekla a my se ocitli na nádraží v Děčíně, kde jsme se nasvačili a vydali směr ZOO. U pokladny jsme počkali až paní učitelka vyzvedne adopční listinu našeho zvířátka a drobné dárečky za adopci. Klokana jsme nemuseli hledat příliš dlouho, protože jeho výběh je hned na začátku ZOO. Sluníčko svítilo a procházkou mezi klecemi, ohradami a výběhy jsme poznávali další zvířátka, které v ZOO bydlí. Než jsme se nadáli nastal čas, vrátit se domů. Sladkou tečkou našeho výletu byl nanuk, který jsme si s chutí vychutnali.

Verča, Petra, Anička a Iva