Začal nový školní rok 2017/2018

autor: | 5. září 2017

První den u Zajíčků s novými kamarádyP1020387
Máme tu pondělí 4. zaří 2017, užili jsme si prázdnin a teď nastává čas vrátit se mezi kamarády do školky. Ve třídě Zajíčků se kromě známých tváří objevily i zcela nové. „Hurá, naše parta se rozrůstá!!” Abychom se s novými kamarády lépe poznali, zahráli jsme si hru ”Na jména.“ Posadili jsme se všichni do kroužku a posílali jsme si velký barevný míč. Ten ke komu se míč dokutálel, se nám představil jménem a poslal míč dál. Jelikož ve školce kromě hraní musíme dodržovat i nějaká ta pravidla, seznámili jsme s nimi nové kamarády a ani ostatním známým Zajíčkům neuškodilo si je připomenout. Počasí nám přálo, a tak jsme si užili i řádění a hraní na naši školní zahradě. Všem se nám dnešní první den s novými kamarády u Zajíčků moc líbil.

Petra, Zdena a Verča