Zábavné odpoledne s rodiči

autor: | 10. října 2023

Září se přehouplo stejně jako léto a malí Zajíčci mají za sebou měsíc adaptace ve školce. Poznali nové kamarády i paní učitelky, seznámili se s prostředím své třídy i celé Mateřské školy. Je tedy na čase poznat se i společně s rodiči. Babí léto je v plném proudu, a tak jsme se všichni sešli v areálu Termit. Čtvrtá hodina odbila a pro naše malé Zajíčky a jejich rodiče byla připravená mini diskotéka. Na mlsné jazýčky čekalo sladké překvapení ke kávě – perník s jablíčky, který pekly samy děti ve „školce“. Dozněly tóny poslední písničky a děti se svými rodiči vyrazili ven za zábavou v podobě stanovišť, na kterých si vyzkoušeli svou obratnost, přesnou trefu i chůzi na chůdách. Mezitím nám tatínek Honzíka rozdělal oheň, no a kdo už si užil pohybové aktivity do sytosti, mohl si opéci svého buřtíka, a v příjemném prostředí pod stromy si jej s chutí sníst. Každý se bavil podle svých představ, hrál se florbal a rodina Tichovských nám připravila ne jedno překvapení, za což jim velmi děkujeme. Došlo i na konfety a dovádění na kluzišti.  

Tímto ještě jednou moc děkujeme všem rodičům za to, že dorazili a užili si s námi příjemné odpoledne.    

 Zajíčci.