Výlet na vrch Bělá

autor: | 5. října 2022

Svět se kolem nás obléká do pestrých barev podzimu a je krásné sledovat, jak se lístek za lístkem snáší k zemi. Něco končí a něco začíná, příroda se chystá na chladné a uplakané počasí. I tak je pobyt venku prima, a tak se Koťátka a Zajíčci rozhodli, že se vydají na výlet za poznáním a zábavou na Vrch Bělá. Nejen, že jsme si „užili“ uplakané počasí, ale i sluníčko se na nás párkrát usmálo a děti si s radostí zařádily na prolézačkách, zahrály si na krále a královny v dřevěných hradech, utkaly se s drakem a „roztočily“ to na kolotoči a houpačkách. Prohlédli jsme si i zvířátka, která tu žijí v mini ZOO. Většina z nich se s podzimním počasím vyrovnává po svém. Lamy oblékají hustší kožíšek, pávy už schovávají svá barevná očka na ocasech, pštrosy se choulí na slámě, kozy polehávají v chlívku a ovečky se zahřívají svou teploučkou vlnou. Spokojení i když trošičku vyfoukaní, jsme se vrátili k autobusu, který nás odvezl zpět do naší mateřské školy.                     

                                                                                                                                                                                                                Zajíčci a Koťátka