Výlet na Boudu pod Borný k Mácháči

autor: | 20. června 2024

Krásné okolí Doks přímo vybízí k výletům a toulkám přírodou. Motýlci a Berušky se už podruhé vypravili užít si den u Mácháče. Pan František Píta nám jako dárek umožnil cestovat Dokskou mašinkou, která nás odvezla do krásného areálu „Boudy“ pod Borným u Mácháče. „Bouda patří Sportovnímu klubu Policie ČR a díky panu Bečkovskému, Rutterovi a Knotovi, kteří nám areál propůjčili, jsme si mohli udělat výlet právě tam. A zábava mohla začít. Sluníčko svítilo, vládla krásná letní pohoda, a tak jsme sportovali na hřišti s míči, stavěli krásné pískové stavby, hráli ping-pong, minigolf, plavali, cákali a koupali se v jezeru i v bazénku, jezdili na lodičce, šlapadle a padlleboardech a dokonce předváděli akrobatické skoky z mola u vody. Celý den utekl rychle jako vlnky vody v jezeře a unavení a spokojení jsme se odpoledne vrátili zase zpátky do Doks do školky.

                                                                                                                                                                                                                         Martina Foglová