Výlet do Liberce

autor: | 22. dubna 2024

V naší školce se snažíme dětem ukazovat svět v celé jeho pestrosti a rozmanitosti. Máme štěstí, že žijeme na překrásném místě obklopeni přírodou, a tak vést děti ke sportu a poznávání všeho živého není žádný problém. Kultura u nás ale nezůstává pozadu, do školky pravidelně zveme „malá divadélka“, chodíme na představení do kina a pravidelně vyjíždíme do Naivního divadla v Liberci, které má pro nás připravené překrásné pohádky.  Naposledy jsme viděli moderní pohádku O Liazce, inspirovanou nejtěžším závodem světa „Rally Paříž Dakar“ plnou nádherných efektů, kulis a překvapení. Nadšené byly nejenom děti, ale i my paní učitelky. Po divadelním představení jsme se přemístili do Babylonu, kde si děti užívaly hrátky v Lunaparku. Skákací hrad, horolezecká stěna, kolotoče, houpačky, autíčka, motokáry……Prostě dětský ráj, kam určitě v budoucnu zavítáme zas a znovu.

                                                                                                                                                                                                                                                     Martina Foglová