Výlet do EKO centra v Brništi

autor: | 15. února 2024

Plný autobus dětí z naší školky odjel ve středu na výlet. Naším cílem bylo Eko centrum v Brništi, kde byly pro děti připravené vzdělávací programy. Pro starší děti ze třídy Motýlků a Včeliček byl připraven program „Od semínka k rostlince“. Děti se dozvěděly, co se všechno děje, když se semínko zasadí do hlíny, vyzkoušely si, jak se to dělá a zasadily si vlastní kytičku, kterou si odvezly i domů a mají za úkol jí zalévat, aby vyrostla. Seznámily se také s obyvatelkami stáje Malinou a Jahodou, což byly hodné a mazlivé kravičky a stádem roztomilých koziček, které jsme si hladili a šimrali. Plni dojmů jsme se vraceli autobusem do školky a rádi se do Eko centra zase vypravíme za dalším programem.

                                                                                                                          Martina a Markéta