Vláčkem na Břehyň

autor: | 15. září 2021

Jede, jede mašinka, kouří se jí z komínka …Vlackem_na_Brehyn_20
…nádherné prosluněné dny nás lákají ven, a proto jsme neváhali a přijali nabídku pro všechny naše školkové dětičky na výlet mašinkou. Děkujeme panu Jardovi Komžíkovi, který přijel s výletní oranžovou mašinkou před naši školku a odvezl nás k Leknínu na výbornou točenou pochoutku. První se s mašinkou svezli Motýlci a Koťátka a druhou jízdu si užili Berušky, Zajíčci a Včeličky. Paní Stanislavová, majitelka nejlepší zmrzliny na světě, nás přivítala s úsměvem (jinak to ani neumí) a točila na přání jednu dobrůtku za druhou. Když jsme měli plná bříška a zmalované pusinky od zmrzlinky, poprosili jsme pana strojvedoucího, aby nás odvezl zpátky do naší školky. Po příjezdu jsme panu řidiči poděkovali za svezení a ještě se s ním vyfotili. Všem se nám výlet moc líbil a rádi ho zopakujeme.

Monika Knotová