Včeličky jdou do školy

autor: | 15. dubna 2024

Zápis do 1. třídy základní školy je tady! Stejně jako všichni předškoláci i my jsme se pilně připravovali, abychom tuto zkoušku zvládli. Nakreslili jsme si, jak vypadá škola, školní třídu jsme porovnávali s naší školkovou, připravili jsme si aktovku a vše, co do ní patří. Opakovali jsme předškolní znalosti a dovednosti. Také k nám přišly tři paní učitelky, každá se chovala jinak – první byla přísná, druhá líná, třetí milá, veselá a hodná – ta nás provázela celým týdnem. Nabídla nám také vyměnit si role a vyzkoušet si učit děti.Byli jsme se podívat na školu, tělocvičnu i družinu.Teď už víme, co nás čeká.

Všem ŠKOLÁKŮM držíme palce v nové životní etapě. Ať je váš první školní den dalším nejkrásnějším!

Za tým Včeliček Péťa