Včeličky a návštěva knihovny

autor: | 1. února 2024

Ve čtvrtek jsem se vydali na návštěvu do naší knihovny. Měli jsme tam s knihovnicí Kamilou Rutterovou domluvený program na míru pro naše včelí dětičky.

Nejdříve jsme se seznámili s prostředím knihovny, jak se v knihovně a ke knížkám chovat. Poslechli jsme si pohádku O veliké řepě a také si ji sami s pomocí maňásků zahráli. Děti si poté mohly vlastnoručně vyrobit myšku na špejli dle vlastní fantazie. A ke konci naší návštěvy jsme dostali úkol od místního skřítka! Měli jsme v zámecké zahradě najít 14 úkolů a splnit jejich zadání. Děti úkoly hledaly a s nadšením plnily. Jen ten skřítek si z nás udělal dobrý den a jeden úkol nám schoval. Když jsme přišli zpátky do knihovny, našli jsme ten poslední úkol právě tam. Skřítek byl na nás ale velmi hodný a nechal tam pro nás dokonce i nějakou dobrůtku. Mockrát tímto děkujeme paní Kamile Rutterové za její pečlivou přípravu, milé zacházení s dětmi a skvěle připravený program. Děti byly nadšené, paní učitelky také.

Už teď se těšíme na naše další setkání, které se uskuteční v březnu.

Na viděnou Včeličky.