V zemi piráta Morgana

autor: | 4. července 2017

Pirátská akademieP1220033

Poslední večer před odjezdem patřil nám všem – dětem, rodičům, prarodičům, sourozencům, paní učitelkám, pirátu Morganovi i všem ostatním, kteří s námi přijeli do Murteru. Pirátská akademie – muzikál „Kterak pirátská princezna do zajetí padla aneb Zazvonil zvonec a Murteru je konec“ – potěšila a hlavně pobavila všechny přítomné. Druhým překvapením pro děti i dospěláky byl film „V Doksech bouřka, v Murteru slunce.“ Využili jsme televize ve společenské místnosti a díky šikovnému taťkovi Pepovi (DĚKUJEME) jsme pustili krátkou prezentaci našeho pobytu u moře. Vyvrcholením večera bylo pasování pirátských učňů na nefalšované piráty, kteří obdrželi pirátský metál a glejt. Pak jsme ještě dlouho do noci poseděli, pojedli, popili a hlavně popovídali. Naši neunavní piráti řádili a byli k neutahání. Co nás čeká zítra? Už vážně musíme domů.

I. Moudrá