V zemi piráta Morgana

autor: | 4. července 2017

Den pátýP1210289

Každý pořádný pirát musí alespoň jednou za život najít nefalšovaný poklad. Pátý den (28. 6. 2017) byl pro náš pirátí potěr velmi náročný a napínavý. Hned ráno jsme se vydali na strastiplnou cestu za pokladem do místního přístavu. Dopisy od murterských pirátů nás ale zavedly zpět do přímořské školičky. Jakto? My chceme najít poklad! Ani zmrzka od našeho kámoše zmrzlináře nás od hledání pokladu neodradila. Jaké však bylo naše překvapení, když na nás ve školce čekali rodiče a sourozenci, babičky a děda, zkrátka všichni, které máme rádi. Aha poklad nejcennější! Tak přeci jsme našli, co jsme hledali. Naši nejbližší jsou pro nás tím největším pokladem na světe. Jsou pro nás víc než všechny peníze, zlato a drahé kamení. Co bude zítra? Překvapení.

I. Moudrá