Upíří dopoledne u Zajíčků

autor: | 1. listopadu 2017

Ples Upírů a Netopýrů u ZajíčkůP1020823

Ráno 1. listopadu 2017 se ve třídě Zajíčků sešla neobyčejná přímo děsivá společnost. Všichni jsme totiž byli pozvaní na ples, ale ne na jen tak ledajaký ples. Byl to ples upírů a netopýrů. Naše třída se změnila v taneční parket, na kterém předváděla své taneční kreace děsivá stvoření. I paní kuchařka se bála, přinést nám do třídy svačinu. Po svačině jsme prověřovali své upíří a netopýří dovednosti. Přenášeli jsme „kapky krve“, cvičili jsme „děsivé“ skřehotání a zaměřovali jsme svůj cíl. Samozřejmě jsme za to byli i sladce odměněni. Nakonec jsme společně vydlabali a vyřezali obrovskou dýni, která bude střežit vchod do našeho pavilonu a po ránu v ní bude svítit svíčka. Všichni jsme si náš upíří ples moc užili.

Veronika a Zdeňka