U skautů zase strašilo ….

autor: | 10. listopadu 2023

3. ročník Halloweenského strašení uspořádali Motýlci z mateřské školy Pražská ve spolupráci s dokskými skauty. Za svitu lampionů, baterek a lucerniček se ve skautském údolíčku tancovalo, soutěžilo, zpívalo a mlsalo. Nechyběl ohníček, u kterého se pekly buřtíky a „Stezka odvahy“ s tajuplnými bytostmi a náročnými i žertovnými úkoly. Poděkování si zaslouží náš „vrchní skaut“ Péťa Ehrenberger, bez kterého by tahle nádherná, teď již tradiční akce vůbec nebyla, skautky Bára, Ivanka a Polly, které se proměnily na duchy a pavouky a připravily pro děti náročné disciplíny a všichni rodiče, kteří v sychravý listopadový podvečer neseděli doma na gauči, ale přišli si společně s dětmi užít náš velký Halloweenský mejdan v lese.

                                                                                                                                                                                   Martina Foglová a Markéta Koudková