Twigsee

autor: | 14. srpna 2021

Vylepšujeme komunikační kanál.
Milí rodiče, od září 2021 chceme prostřednictvím nové aplikace Twigsee vylepšit vzájemnou komunikaci s vámi. Přecházíme na aplikaci, která vám i nám výrazně usnadní omlouvání dětí, evidenci docházky a hlavně komunikaci s třídními učitelkami vašich dětí, paní hospodářkou a ředitelkou školky. Aby vše fungovalo co nejdříve, zašlete prosím na mejlovou adresu MŠ (moudra@msprazskadoksy.cz): jméno + příjmení dítěte; jméno + příjmení jednoho nebo obou rodičů a mejlovou adresu jednoho nebo obou rodičů. Záleží na vás, zda s MŠ bude přes novou aplikaci Twigsee ve spojí jeden nebo oba rodiče. O spuštění aplikace se včas dozvíte. Děkujeme vám za spolupráci, která je už teď skvělá a bude jistě ještě lepší a efektivnější.
Užívejte zbytek prázdnin, odpočívejte a radujte se z hezkých dní. Moc se těšíme na nový školní rok, který si spolu báječně užijeme.

Ivana Moudrá, řed. MŠ