Twigsee

autor: | 5. října 2021

Naše nová „apka.“
Milí rodiče,
od minulého týdne jsme začali využívat novou mobilní aplikaci Twigsee. Věříme, že společně zjednodušíme a urychlíme komunikaci mezi námi. Rodiče, kteří již vyplnili potřebná data, mohou pohodlně sledovat dění ve školce téměř v přímém přenosu. Paní učitelky krátkými zprávičkami doplněnými fotografiemi posílají maminkám a tatínkům informace a pozdravy z akcí a aktivit, které pořádáme v naší školce. Prosíme rodiče, kteří ještě nevyplnili potřebné kolonky, aby tak co nejdříve učinili, protože pak mohou velice pohodlně a rychle pomocí jednoho kliknutí na mobilu své dítě omluvit ze školky. Okamžitě se dozví vše potřebné ohledně provozu, stravování, docházky, akcí a činností. Vyplňte u svého dítěte všechny příbuzné a známe, kteří mohou vaše dítě ze školky vyzvedávat. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte se na nás obrátit s čímkoliv. Hned, jak se k nám připojíte, budete stále v centru dění v naší/vaší  školce. Naším přáním je, být s vámi stále na společné přátelské vlně.

I. Moudrá