Tvoření v ZUŠ

autor: | 10. listopadu 2023

Motýlci tvoří rádi, ať už ve školce při pracovní činnosti, nebo v přírodě. Letošní podzim nám dlouho dopřával krásné počasí a my často vyráželi na dlouhé procházky do přírody, kde jsme stavěli domečky a příbytky pro skřítky, ale také sbírali spoustu přírodnin s sebou na vyrábění do školky. Rádi také vyrábíme a modelujeme. Dneska nás čekalo tvoření a vyrábění z hlíny. Děti se s hlínou setkaly poprvé a nejdřív se s tímto materiálem seznámily. Hlína je tvárná a měkká a tak nám pod rukama brzy začaly vznikat krásné výrobky. Děti práce bavila a už se těší na další vyrábění , kdy budeme glazovat. 

                                                                                                                                                                                                 Markéta, Martina, Kačka