Tajemný poklad – 19. 6. 2013

autor: | 24. června 2013

Berušky se vody nebojíberusky_se_vody_neboji_109
Na tento den jsme se dlouho těšili! Máme požehnání rodičů, a tak se s chutí vydáváme k jezeru, kde nás dnes čeká nejen dovádění na průlezkách, stavění z písku, ale hlavně opravdové řádění ve vodě. Ještě než jsme se rozběhli do vody, čekalo nás milé překvapení, neboť v jednom z našich pondělních rybníčků na nás čekala živá rybička. Paní učitelka Zuzka nám ji ukázala a vypustila ji na svobodu. Rybička se nám poděkovala obeplutím nohou a když jsme vydrželi stát v klidu na místě, mohli jsme pozorovat hejna dalších rybiček. S paní učitelkou Martinou jsme si zahráli několik pohybových her ve vodě, zkoušeli jsme chodit jako krokodýli a nakonec jsme se nechali vozit od paní učitelek jako parníky a lodě. Na závěr na nás ještě čekal poklad v písku, který jsme s chutí nejen hledali, ale také ho i snědli. Ještě závěrečné ochlazení u korýtka s vodou a náš vodní rej skončil.

Z. Jilemnická a M. Foglová