Tady lyžuje školka Pražská

autor: | 18. ledna 2017

Den druhý – 17. 1. 2017P1210783

Druhý den na neposlušných klouzavých prkénkách začal opět lyžařskou rozcvičkou. Celý den šimralo sluníčko naše lyžníky svými paprsky a vymalovalo jim na tvářičkách horské ornamenty. Dopoledne se všichni rozjezdili na loučce s provázkem. Téměř všechny děti již nastupují na dětský vlek samy bez pomoci. Těm nemotornějším stále pomáhá náš strýček Karel. Naše lyžařské šikulky už dopoledne sjížděly velký kopec Javorník. Po obědě se k nim přidali další snaživí kamarádi. Ostatní využívali provázku i po obědě. Obrovskou výhodou letošního lyžáčku jsou skvělé sněhové podmínky, báječné personální obsazení (trpělivé paní učitelky, skvělí instruktoři a naši dobrovolní  a ochotní pomocníci z řad rodičů i veřejnosti) a prázdný provázek i sjezdovka. Pokračování příště…

I. Moudrá