Strašidelné Berušky

autor: | 26. října 2015

Halloweenské strašení u BerušekP1150192
Oslava svátku Halloween začala u Berušek velkým malováním. Obrovské vyřezávané dýně, které zdobí vchod školky, nám připravily děti ze třídy Motýlků, a tak jsme si svoje obrovské dýně na výzdobu šatny vystříhali ze čtvrtky a namalovali temperami. Zatancovali a zazpívali jsme si strašidelné písničky, soutěžili jsme o strašidlácký poklad a jako odměnu jsme si načesali bonbony ze stromu bonbónovníku, který nám připravila maminka Vojtíška a Barunky Holubových. Naše oslava pokračovala i venku v parku u tenisových kurtů, ve kterém je ukryto šest dřevěných strašidel. Objevit je, nám nedalo žádnou velkou práci, ale Smršť, Kryšpín, Gilbert, víla Hospodářka, Hejkal a trpaslík si pro nás připravili šest úkolů, které jsme museli splnit, abychom získali sladkou odměnu a hallowenskou medaili. Krásné počasí podzimního dne jen umocnilo naši dobrou náladu a radost z podařené oslavy.

Martina, Ivana a Jířa