Strašidelná Motýlí párty

autor: | 8. listopadu 2023

Halloweenský svátek oslavili Motýlci nádhernou strašidelnou párty. Všichni přišli v nádherných kostýmech všech možných strašidel, duchů, dýní, koster, netopýrů a černých koček. Maminka Páti dětem namalovala krásné strašidelné netopýry na čela a párty byla zahájena přehlídkou masek. Pokračovala diskotékovým tancem a mlsáním dobrůtek, které nám připravily hodné maminky. Upekli jsme si dušičky z kynutého těsta, soutěžili, navštívili kamarády u Včeliček , společně si zazpívali s kytarou a namalovali strašidelné obrázky. Veselí a smích vládlo po celé dopoledne a už teď se těšíme na další párty, tentokrát párty PEKELNOU. 

                                                                                                                                                                                                        Martina a Markéta