Stezka medvíďat 2019

autor: | 18. května 2019

Sportovní setkání spřátelených školekDSC_1590

Ve čtvrtek 16. května 2019 se v Doksech u Termita potkalo 12 tříčlenných družstev školkových dětí, které mají rády pohyb, soutěže, zábavu a špekáčky na ohni. Osm medvídků připravilo pro kluky a holky osm různorodých úkolů. Závodníci museli všechny medvídky najít, splnit úkoly a ještě k tomu co nejrychleji doběhnout do cíle. Všem se letos, stejně jako v letech minulých, podařilo zvítězit nejen nad záludnými úkoly, ale především nad sebou samými. Lenost a pohodlí nemá v našich školkách místo. Poděkování patří paní učitelkám Janě Čermákové a Jarušce Kuntošové, které připravily trasu s úkoly, členům SK 3D, rodičům – vodičům, fotografům, ostatním paní učitelkám a provozním děvčatům, které se postaraly o proviant. 

I. Moudrá