Stezka medvíďat 2017

autor: | 26. května 2017

S rodiči jako vodičipan2

Letošní Stezka medvíďat – branný závod předškoláků – byl hodně rodinný. Ve čtvrtek 25. května 2017 se v areálu u Termita sešlo a sjelo celkem 11 závodních družstev z okresu Česká Lípa. Závodu se zúčastnily děti z 5 MŠ (Doksy, Staré Splavy, Jablonné v Podj, Česká Lípa). Téměř všechna družstva měla v čele kromě samotného kapitána mamku nebo taťku jako tzv. vodiče. Všichni jsme si závod i doprovodné soutěže na hřišti pěkně užili. Nakonec všem přítomným moc chutnaly vuřtíky na ohýnku upečené. Vyhlášení vítězů doslova vybublalo. K nebi se vznesly stovky duhových bublifukových bublin. Poděkování patří paní učitelkám Janě a Jarušce za přípravu závodu, členům SK 3D za pomoc v průběhu závodu, vodičům – rodičům i paní učitelkám – závodnicím i všem, kteří přišli fandit. Za rok opět u Termita.

I. Moudrá